Przedszkole Norlandia Luboń

Patrycja Wojciechowska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka do dzieci z kierunkowym wykształceniem w pełni uprawniającym do opieki i pracy z małymi dziećmi. Posiadam zdolności manualne, co jest atutem w wykonywanej pracy. Darzy dzieci ogromną sympatią, lubi swoją pracę.

Irena Bąkowska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka z wykształceniem kierunkowym, uprawniającym do opieki i pracy z dziećmi do lat 3. Bardzo dobrze czuje się w otoczeniu przyrody. Lubi taniec, muzykę, w wolnej chwili dużo czyta. Jej największymi zainteresowaniami są sporty zimowe. Kocha pracę z dziećmi i przebywanie w świecie małych odkrywców.

Angelika Józefiak

Pozycja: Dyrektor
angelika.jozefiak@norlandia.com

Dyrektor, magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Energiczna optymistka o zdolności organizowania pracy dydaktycznej i różnych form aktywności dla dzieci. W dzieciństwie marzyła o byciu nauczycielem. Kocha pracę z dziećmi. Opiekuńcza, ze zdolnościami manualnymi. W wolnych chwilach spędza czas w kinie lub czytając książki . Lubi uprawiać sport na świeżym powietrzu i interesuje się piłką nożną.

Żłobek Norlandia Luboń

Angelika Józefiak