Przedszkole Norlandia Luboń

Joanna Konury

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel w grupie przedszkolnej "Tygryski". Absolwentka studiów licencjackich na kierunku dietetyka pediatryczna. Obecnie w trakcie studiów magisterskich z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka zdrowego jedzenia, która swoją pasją oraz zdrowymi nawykami żywieniowymi, stara się zarazić najmłodszych. :) Każdą wolą chwilę spędza na świeżym powietrzu, spacerując lub uprawiając różne aktywności sportowe. :)

Angelika Józefiak

Pozycja: Dyrektor
angelika.jozefiak@norlandia.com

Dyrektor, magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Energiczna optymistka o zdolności organizowania pracy dydaktycznej i różnych form aktywności dla dzieci. W dzieciństwie marzyła o byciu nauczycielem. Kocha pracę z dziećmi. Opiekuńcza, ze zdolnościami manualnymi. W wolnych chwilach spędza czas w kinie lub czytając książki. Lubi uprawiać sport na świeżym powietrzu i interesuje się piłką nożną.

Żłobek Norlandia Luboń

Barbara Chojnacka

Pozycja: Sprzątacz/ka

Magdalena Zazula